سفارش تبلیغ
صبا ویژن

نیمکت آخر

ستایشگر معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت نه اندیشه ها را

آمریکا متشکریم!!!

 

شاید بتوان گفت تحریم ها علاوه بر اینکه مشکلاتی را  برای ایران ایجاد کرده اما باعث پیشرفت و تعالی شد و باید از اینجا از ماشین تند رو تحریم های آمریکا که هر روز با سرعت بیشتری در حال حرکت خود بود تشکر کنیم .
تشکر می کنیم چون که به سیاستمداران فهماند که آنچه درمعادلات جهانی سرنوشت را می سازد دیپلماسی نیست بلکه قدرت  است .
تشکر می کنیم که انقدر خود باوری را در مردمان ایران زمین ایجاد کردند که تمام تلاش خود را در جهت بهبود شرایط اقتصادی  ایجاد شد که حتی دستشان هم بر روی هیچ دولتی دراز نکردند و کیسه ای که  آمریکا برای پسابرجام دوخته بودند، را نا امید کرد.
از آمریکا تشکر می کنیم چون که امید کسانی که ضد این دولت بودند و از آب گل آلود تحریم ها برای خودشان ماهی میگرفتند و میخواستند نانی برای خود دست و پا کنند را ناامید ساخت .


و در آخر از آمریکا تشکر می کنیم که راز گشای سخنان گرانقدر رهبر حکیم و فرزانه ایران را بر همگان آشکار کردند که فرمودند: :

          به مذاکرات خوشبین نیستم[ دوشنبه 94/10/14 ] [ 12:35 عصر ] [ شبنم موحد ]

نظر

مهمترین و بهیادماندنیترین جملهی رهبر انقلاب در سالهای فتنه کدام

 

 

فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه میشود.

 

1378/05/08[ سه شنبه 94/10/8 ] [ 10:53 عصر ] [ شبنم موحد ]

نظر

\ راه امام \ یا \ نام امام \ ....مسئله این است ؟

 

وبلاگ " نیمکت آخر "

 

 

نام سید حسن مصطفوی مشهور به خمینی را همه میشناسند ...ایشان سال هاست زیر سایه نام خمینی شهرت کسب کرده است. همه افراد بخاطر نام رهبر کبیر انقلاب به او احترام میگذارند و یادگار امام نیز خوانده میشود  و همین نام مایه کسب آبروی اوست.
او با استفاده از شعار راه امام این چند ساله در عرصه های سیاسی فعالیت داشته است اما با وجود شرایط پیش آمده در مسئله انتخابات راه امام به نام امام را ترجیح داده است  و حال  این مهم است که راه امام با نام امام چه تفاوتی دارد و چرا دیگر راه امام نه ؟؟؟
خب این شاید راحت ترین راه برای این افراد باشد راه امام راهی پاک و به نوعی هزینه بر و زمان بر خواهد بود و دست آنها را برای رسیدن به مقاصدشان می بندد و نمیتوانند به اهداف خود برسند و راه امام دارای شعارهایی اعم از مبارزه با استکبار و ساده زیستی و...است که هرگز از بین رفتنی نیست مگر اینکه راه خود را از راه امام جدا کنند.
 

وبلاگ " نیمکت آخر "

 

 

واقعیت همین است ...شاید همه ما این ضرب المثل را شنیده باشیم که میگوید :" دم خروس را قبول کنم یا قسم حضرت عباس را " اینان نمیخواهند این مثال برایشان زده شود به همین دلیل نمیخواهند هم راه امام(ره) را فریاد بزنند و هم سر سفره شاهان  مرتجع عرب بنشینند و با انها معاملات پنهانی داشته باشند.
آنها نمیخواهند لیبرالیسم باشند و دم از ولایت فقیه بزنند.
پس به همین دلیل است که شعار خود را تغییر داده اند .

حالا چرا نام امام ؟
چه نامی بهتر از نام امام ؟می توان  به راحتی پشت نام امام  پنهان شد و با دروغ تلقب، علیه نظام کودتای مخملی راه انداخت .

حال با این وجود با کدام سید حسن در انتخابات روبرو هستیم ؟
حال اینجا مهم است ...سید حسن تاکنون حرمت این نام را حفظ کرده و از این نام برای خودش نانی دست و پا نکرده است .ایا از امروز به بعد هم همین کار را خواهد کرد و قداست نام امام خمینی را حفظ میکند ؟
به راستی این یک سوال خواهد بود که در انتخابات با کدام سید حسن روبرو میشویم؟

 

 

 

وبلاگ " نیمکت آخر "[ جمعه 94/10/4 ] [ 12:8 صبح ] [ شبنم موحد ]

نظر

پیشنهاد جالب اینستاگرامی مدیر مسئول شبکه اطلاع رسانی مرصاد برای

جای این مرد سیاست بنشانید درخت

 

 مسلم معین فعال رسانه ای و مدیر مسئول شبکه اطلاع رسانی مرصاد در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: بعد از اینکه هاشمی رفسنجانی با اظهارتش در مورد آینده نظام ولایت فقیه در واقع کلید اختلال امنیت ملی را زد مردم "کمپین پیشنهاد جایگزین او در صورت مرگ یا عزل" را راه انداختند... منهم با یک پیشنهاد به این کمپین اضافه می شوم.

 

البته با کمک سهراب سپهری:

 

جای این مرد سیاست بنشانید درخت!!

 

تا هوا تازه شود....[ سه شنبه 94/10/1 ] [ 10:4 صبح ] [ شبنم موحد ]

نظر

::

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

الکسا