• وبلاگ : نيمکت آخر
 • يادداشت : اين انقلاب شکست خوردني نيست
 • نظرات : 1 خصوصي ، 5 عمومي
 • mp3 player شوکر

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  سلام
  سايت پرچم هاي سياه شرق با بيش از 30 هزار اندکس گوگل و 12000 خبر منتشر شده تمايل خود را جهت تبادل لينک با شما اعلام ميدارد.
  شرايط
  1- ثبت سايت ما به اسم پرچم هاي سياه شرق
  2 - فقط سايت و وبلاگ هاي مذهبي ، سياسي ، اخلاقي
  با تشکر
  http://shargh.us/fa/

  سلام ايا سريال فرار زندان رو ديدي اگه نديدي نصف عمرت به فنا رفته 

  براي دانلود دوبله فارسي اين سريال بدون سانسور و با 3 کيفيت به سايت ما سر بزن و رايگان دانلود کن  همراه با فيلم و سريال هاي فراوان

  ورود براي دانلود سريال

  راستي ما رو هم لينک کن لطفا و خبر بده 

   

  با افتخار کويردانلود.

  www.kavirdown.ir

   

  + qalam.daftar.parsiblog 
  و پيشاپيش عيد بر همه رهپويان راه وصال و حقيقت، و همه کساني که دل در گرو وحدت ملي براي رسيدن به وحدت جهاني دارند مبارک و اميدوارم سالي پر از خير و برکت براي جامعه بشري، و سالي همراه با حاکميت عقلاي امت در جهان اسلام و خار بودن افراطيون در هر گوشه جهان اسلام باشد. تا به اميد خدا زمينه ظهور امام زمان فراهم گردد.
  + qalam.daftar.parsiblog 
  درود بر تمام کساني که به مشترکاتي چون نظام مقدس جمهوري اسلامي، ولايت فقيه، قانون اساسي، و اسلام و وطنمان ايران اعتقاد و ايمان دارند و کساني که به هر دليلي براي خارج کردن ديگران از اين اصول تنها و تنها آب در آسياب دشمن مي ريزند هر چند آرد آن را بايد همه ملت برداشت کند!!
  + ايراني 
  حماسه هفتم اسفند براي همه غرور آفرين بود تمام کساني که دل در گرو اين انقلاب دارند، چه آنان که تنور انتخابات را گرم کردند اما مردم به آنان رأي ندادند و چه آنان که رأي مردم را به سوي خود جذب کردند، تنها کساني ناراحتند که انتظار حضور اندک رأي دهندگان را داشتند تا اسم خود را از صندوق بيرون بکشند و چه دشمنان قسم خورده ي اين آب و خاک که لحظه اي از توطئه درنگ نخوا هند کرد. اين حضور بر همه مبارک باشد