سفارش تبلیغ
صبا ویژن

نیمکت آخر

ستایشگر معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت نه اندیشه ها را

هاشمی بس است !

 

 

 

پویش مردمی " پیشنهاد جایگزین هاشمی بعد از مرگ یا عزل " راه اندازی شد

در چند ماه اخیر شاهد تند روی های هاشمی بوده ایم. از توهین به روستاییان عزیز گرفته تا انقلابی ها و امروز هم توهین به منتقدان و زیاده روی هایشان در مباحثی  که در حوزه وظایف و اختیارت ایشان نیست .

هاشمی با حضوری که در فتنه 88 داشته اند و اینکه بدنامی تمامی اعضای خانواده ایشان در پرونده کرسنت، قتل های زنجیره ای، پرونده شریعتمداری، انتخابات 94 و انتخاب وزرای دولت (باصطلاح) تدبیروامید و حمایت ایشان از این اقدامات بر همگان مشخص و آشکار می باشد اصلا نباید خود را شایسته برای مسند مجمع تشخیص مصلحت نظام بداند.

سیاستهای چند گانه ایشان از ابتدای پیروزی انقلاب که کلا ماهیت امپریالیستی داشته اند و این چیزی نیست که بخواهد بر منتقدان ما و تمامی عزیزان خط رهبری پوشیده بماند .

هاشمی تنها فقط در امر بازیگری سیاسی تبحردارند  که متاسفانه این روزها خریداری ندارد و بهتر است که ایشان دیگراین از حرفه هنرمندانه خودشان کناره کشی کنند زیرا این بازی های سیاسی که شما پیش گرفته اید  مطلوب ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام یک کشور نمی باشد و با توهین به منتقدان و کسانی که حق را میگویند نمیتوان تند روی ها را از ذهن مردم پاک کرد .

بعضی از منتقدان مخالف ؛ نسبت به تغییر ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام راه و روشی دیگر را انتخاب کرده اند و آن این است که میگویند که شما با راه اندازی این کمپین  در خصوص جایگزینی آقای هاشمی میخواهید این کار را به عنوان نوعی تعیین تکلیف برای رهبر قرار دهید زیرا عزل و یا انتخاب ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام بر عهده رهبری (حفظه الله) است.

باید در اینجا به صورت کامل و واضح برای تمامی افرادی که چنین تفکری را برای فرار از واقعیت ، پیش گرفته اند بازگو کنم که این پویش تنها یک " پیشنهاد " برای جایگزینی میباشد و بس... و"  نه انتخاب یک فرد " ..هدف پویش انتخاب یک نفر به صورت قطعی نمی باشد  زیرا در انتخاب ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام هیچ فردی به اندازه  رهبر ((حفظه الله)) دارای درایت و تیزیبنی و صلاحیت نمی باشد

 [ پنج شنبه 94/9/26 ] [ 2:13 عصر ] [ شبنم موحد ]

نظر

پویش مردمی \ پیشنهاد جایگزین هاشمی بعد از مرگ یا عزل \ راه انداز

این کمپین که به صورت مردمی راه اندازی شده است به گردآوری پیشنهاد گزینه های جایگزین رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلح نظام خواهد پرداخت تا در صورت فوت محتمل او که در کهولت سن بسیار بالا به سر می برد و از همه مسئولین کشور پیر تر است گزینه مناسب در اختیار باشد.

 

وی که با روستایی و کلاغ خطاب کردن مردم و همچنین نقش آفرینی روشن در فتنه 88 و البته فرزندان مجرمش که یا به جرائم امنیتی سابقه زندان دارند و یا به جرائم رشوه و اختلاس در زندان به سر می برند، بیکفایتی روشنی دارد احتمال عزلش بسیار قابل پیش بینی است.

 

هاشمی رفسنجانی در طول سالهای اخیر اصلی ترین خوراک رسانه بیگانه را تأمین کرده است اما این کمپین مردمی در عین حفظ احترام ایشان گزینه های پیشنهادی برای ریاست مجمع تشخیص را گردآوری خواهد کرد.

 

پویش مردمی " پیشنهاد جایگزین هاشمی بعد از مرگ یا عزل " راه اندازی شد[ چهارشنبه 94/9/25 ] [ 8:5 عصر ] [ شبنم موحد ]

نظر

مانکن هایی که بی عفتی را نمایش می دهند

مانکن هایی که بی عفتی را نمایش می دهند

 

چه مانکن های عجیبی !!!..

.میدانند هوا چگونه است .....

هوا که گرم باشد مانتوهایی به تن می کنند که دکمه ندارد تا گرمشان نشود و میدانند که رنگ روشن گرمای کمتری جذب می کند و به همین دلیل ساپورت رنگی نازک می پوشند

داستان اینجا تمام نمی شود

اکنون زمستان است و باز هم مد این مانکن های خوش لباس تغییری نمی کند

پالتوهای کوتاه با همان ساپورت های همیشگی

یا پالتوهایی بدون دکمه با یک تیشرت کوتاه زیر آن

انگار به دیگران هم دستور می دهند که چگونه لباس بپوشند ...میگویند که ما درست لباس می پوشیم

 مانکن هایی که بی عفتی را نمایش می دهند

همه ما کم یا بیش این صحنه ها را در سطح شهر می بینیم

مانکن هایی که بی عفتی و بی حجابی را ترویج می دهند

باید فکری کرد...همین عروسک های به اصطلاح خوشتیپ ارام آرام نقش یک الگو را در زندگی جوان هایمان بازی میکنند

چه خوب است که هر یک از ما و هم عزیزانی که بوتیک دار هستند ...بیشتر به طرز پوشش های مانکن های خود توجه کنند

ما دارای فرهنگ ایرانی اسلامی هستیم پس لباس هایمان هم باید بدین سبک باشد

امید است که این زمستان شاهد چنین منظره هایی نباشیم[ چهارشنبه 94/9/4 ] [ 12:30 عصر ] [ شبنم موحد ]

نظر

::

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

الکسا