سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی

نیمکت آخر

ستایشگر معلمی هستم که اندیشیدن را به من آموخت نه اندیشه ها را

جنبش سایبری مدافعان حرم

 

حضور جوانان جمهوری اسلامی ایران بر قله های پیشرفت در تمام عرصه ها ،موجب دلهره و لرزش بر اندام تمام مستکبران جهان شده است که برای رسیدن به اهداف شیطانی خود از هیچ تلاشی مضایغه نمی کنند و اخیر با زشت جلوه دادن چهره مسلمانان خواهان تضعیف قدرت و همبستگی امت اسلامی هستند.

هم اکنون نیز در پی شکست های پی در پی در کشورهای سوریه ، فلسطین ، افغانستان ، لبنان و عراق دست نامحرم خود را به سوی حرمین متبرکه اهل بیت دراز کرده اند و با تخریب و بی احترامی به ساحت مقدس آنان معنی واضع دموکراسی و حقوق بشر را به تمام کشورهای جهان نشان دادند.

آنها خودشان هم میدانند که تمام نقشه هایشان در کشورهای اسلامی برملا شده و وتوطئهای آنها دیگر کارساز نخواهد بود بنابراین ما وبلاگ نویسان و سربازان جنگ نرم ، در فضای مجازی به صورت فعال ظاهر میشویم و حمایت خود را از حرمین اهل بیت اعلام میداریم.

 
 

وبلاگنویسان محترم با قرار دادن لوگوی جنبش سایبری مدافعان حرم در وبلاگ ها و وبسایت های خود و با وارد کردن مشخصات خود در قسمت ارسال نظر می توانند به این جنبش وبلاگی بپیوندند و در جنگ رسانه ای علیه مجاهدان اسلامی نقشی را به اندازه ی خود ایفا نمایند[ یکشنبه 93/3/25 ] [ 8:41 عصر ] [ شبنم موحد ]

نظر

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

الکسا